•  Tomaszów Lubelski / Dołhobyczów / Bełżec
  •  firmagrzesikow@onet.pl
Telefon: +48 502 433 695, +48 502 378 761
Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności serwisu www.firmagrzesikow.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Usługi Pogrzebowe "Firma Grzesików" Irena Grzesik, ul. Armii Krajowej 14, 22-670 Bełżec posiadająca NIP: 9211813992

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji

7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].

8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego

10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.firmagrzesikow.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

tanatokosmetyka kremacje ekshumacje zmarłych
Oferujemy: Całodobowe eksportacje zmarłych, Pogrzeby tradycyjne, Kremacje, Pogrzeby świeckie, Międzynarodowy transport zmarłych, Krajowy transport zmarłych, Tanatokosmetyka, Akcesoria pogrzebowe, Oprawa muzyczna pogrzebu, Formalności pogrzebowe, Zasiłki pogrzebowe, Opieka nad grobami, Usługi cmentarne, Ekshumacje
Nawigacja
Dane kontaktowe
+48 502 433 695
+48 502 378 761
firmagrzesikow@onet.pl
00011276
Dane firmy
ul. Zamojska 28
22-600 Tomaszów Lubelski
ul. Spółdzielcza 6A
22-540 Dołhobyczów
ul. Armii Krajowej 14
22-670 Bełżec


Działamy na terenie: Bełżec, Krasnobród, Susiec, Ulhówek, Lubycza królewska, Narol, Łaszczów, Tyszowce, Telatyn, Krynice, Wożuczyn, Łabunie, Hrubieszów, Jarczów, Tarnawatka, Rachanie, Laszczówka, Tomaszów lubelski i okolic.

krajowy międzynarodowy transport całodobowe eksportacje zmarłych pogrzeby tradycyjne świeckie oprawa muzyczna pogrzebu formalności zasiłki akcesoria pogrzebowe tanatokosmetyka kremacje ekshumacje zmarłych usługi cmentarne pogrzebowe opieka nad grobami krajowy międzynarodowy transport całodobowe eksportacje zmarłych pogrzeby tradycyjne świeckie oprawa muzyczna pogrzebu